Bissell Pet Stain & Odour formula for spot cleaning 1000 ml, 1 pc(s)
- TootjadBissell
- Mudel: 1085N
- Saadavus: 5
-
19€
Bissell Pet Stain & Odour formula for spot cleaning 1000 ml, 1 pc(s)
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 71.00 mm |
| Brutokaal | 1.193 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 238.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 118.00 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kogus pakis | 1 pc(s) |
| Kõrgus | 23.8 cm |
| Laius | 12 cm |
| Maht | 1000 ml |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | For carpet and area rugs |
| Netokaal | 1.10 kg |
| Paber/Papp | 38.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 55.00 g |
| Producer product name | Pet Stain & Odour formula for spot cleaning |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 7 cm |
| Taara kaal (kg) | 0.093 kg |
| Tüüp | Detergent |
| Ühilduvad tooted | To be used with our SpotClean and SpotClean Pro to quickly remove those spots, spills and stains |
| WEEE maks | No |
Sildid: bissell pet stain odour formula for spot cleaning 1000 ml, 1 pcs, 1085n, bissell, tolmuimejad

